Pirmadienis, 26 vasario 2018 00:00

Misijų nuotykiai Telšių rajone

Sausio 3-6 dienomis “Vaivorykštės tako” gimnazijos abiturientai vyko į misijų kelionę “Misijų nuotykiai”.
Tai buvo keturios dienos bendravimo, atvirumo, gerų emocijų, o svarbiausia – patarnavimo kitiems ir augimo Dieve.
Ši kelionė buvo nuostabi proga mokiniams pažinti vienas kitą ne tik mokyklos aplinkoje. Du svarbiausi “Misijų nuotykių” aspektai: pažinti Dievą ir padaryti Jį žinomu. Taigi visas laikas buvo suplanuotas taip, kad artėjimas prie Dievo taptų palaiminimu kitiems.
Kasdieną vykę mokymai bei liudijimų laikas drąsino savanoriauti iš visos širdies. Vaikinai su mokytojais prisidėjo prie būsimų senelių namų statybos – obliavo lentas, nužievino rąstus, padėjo taisyti stogą. Merginos su mokyklos direktore vaikų dienos centre žaidė ir bendravo su mažaisiais. Pabaigę darbus visi jautėsi gavę daugiau, nei atidavę.
Po kiekvieno darbo ant stalo garuodavo karšti pietūs bei desertai, paruošti ten savanoriaujančių moterų, kurios su šypsenomis ir kraujyje įaugusiu dosnumu, pačios to nesuprasdamos, rodė Dievo meilę ir gerumą. Tai palietė kiekvieno širdį.
Visas tris naktis misijų dalyviai praleido mokyklos draugo, Roberto Grigo sodyboje, kuris dar kartą sužavėjo savo tarnyste Dievui svetingumu. Jis aprūpino šiltomis patalpomis miegui, karšta pirtimi ir atvėrė savo svetainės duris bendravimui. Roberto žmona Violeta ruošė maistą ir tai buvo didžiulis palaiminimas kiekvienam.
Visi išvažiavo namo nudžiuginti, praturtinti, pripildyti, palaiminti, suartėję, atsigavę ir nustebinti. Misijų kelionėje Dievas veikė ir buvo šalia kiekviename žingsnyje. Jis parodė dar dalelę savęs ir leido prisiliesti prie Jo darbų.
Žymantė Kesylytė

Skaityti 405 kartai