Penktadienis, 16 kovo 2018 00:00

Subūrė paslaptingasis PI

Jau tapo tradicija, jog kovo 14 dieną mūsų mokykloje, kaip ir visame pasaulyje, švenčiama PI diena.
Pasiruošimas truko visą savaitę: mokiniai piešė stilizuotas PI raides, matematikos klasę papuošė PI reikšmėmis, ieškojo žymių žmonių minčių apie matematikos mokslą. Išsiaiškinome, jog šią dieną gimė ne tik fizikas Albertas Einšteinas, tačiau ir mūsų mokyklos mokinys – Nojus Parnarauskas, sveikinimai!
Mokiniai varžėsi dviejose viktorinose pagal savo amžiaus grupes – kūrė matematinius eilėraštukus, trumpas istorijas, skaičiavo, bandė įspėti matematines mįsles, rungėsi loginėse užduotyse ir visai nesvarbu, kiek komandos surinko taškų – visos buvo apdovanotos vitaminų bombomis – vaisiais.
Buvo ir tokių mokinių, kurie pasiryžo išmokti ne vieną dešimtį skaičių Pi reikšmės po kablelio - 8 klasės mokinė Danielė Kesilytė parašė net 96 pi reikšmes po kablelio!
Ir kaip Pi diena be pyragų?! Mokiniai kepė pyragus, puošė, matavo pyragų ilgį ir skersmenį! Visi pyragai buvo labai gardūs!
Ačiū visiems dalyvavusiems.
Matematikos mokytoja, Giedrė Bazarienė
Skaityti 417 kartai Atnaujinta Penktadienis, 16 kovo 2018 15:05